Om Solberg & Hansen

Inspirert av smak siden 1879

Kontakt

Telefon:

(+47) 23 03 68 20

E-post:

post@sh.no

Faks:

(+47) 22 19 79 46

Postadresse:

Solberg & Hansen AS
Postboks 19, Manglerud
0612 Oslo.

Besøksadresse:

Brenneri/Hovedkontor:
Enebakkveien 125, Ryen, Oslo
Konseptbutikk i Mathallen:
Vulkan 5, 0178 Oslo

Solberg & Hansen AS

Brenneri/Hovedkontor:
Enebakkveien 125, Ryen, Oslo
Konseptbutikk i Mathallen:
Vulkan 5, 0178 Oslo

(+47) 23 03 68 20
post@sh.no

Vi kan tilby:

Solberg & Hansen leverer kaffe, te og tilbehør til kaffebarer, restauranter, bakerier, kaféer, spesialbutikker og kontorer i hele Norge.  Hos oss kan du nyte godt av landets største utvalg i nybrent kvalitetskaffe; fra klassiske blandinger med historisk sus, til unike mikropartier i verdensklasse. I vårt sortiment finner du også maskiner, bryggeutstyr, søte fristelser og tilbehør som passer ditt serveringskonsept, og som brygger kaffe og te som lever opp til den høye råvarekvaliteten. Om du vil tilby dine kunder store smaksopplevelser, er vi trygge på at du vil trives i vårt samarbeid. For oss betyr det at vi gjør alt som skal til for at du føler du er tilknyttet en god leverandør. Det vil du merke på smak, kvalitet og lønnsomhet.

Leveringsbetingelser / Returskjema

Våre ansatte

På brenneriet, lageret og i administrasjonen kjenner vi alle lukten av nybrent kaffe hver eneste arbeidsdag. Og felles for alle, på tvers av avdelinger og fagområder, er et brennende engasjement for smak og kvalitet. Det samme gjelder for de ansatte i vår lille konseptbutikk i Mathallen Oslo. Velg med knappene i menyen under om du vil komme i kontakt med én av våre ansatte,

Aina E. Mork

Brenneri

(+47) 975 40 253

aina@sh.no

Alexander Scheen Jensen

Innkjøper kaffe

(+47) 997 91 315

alex@sh.no

Amanda Désirée Carlsson

Salg

(+47) 23 03 68 20

amanda@sh.no

Anders Frisell

Salg

(+47) 992 98 223

anders@sh.no

André Brandt

Salg

(+47) 484 03 453

andre.brandt@sh.no

Bjarte Eik-Nes

Økonomisjef

(+47) 907 45 418

bjarte@sh.no
Salgsansvarlig kontorkaffe

Christian Rieder

Salgsansvarlig kontor

(+47) 905 16 111

christian@sh.no

Craig Hall

Lager

(+47) 922 69 828

craig@sh.no

Denise Signell

Salg

(+47) 932 98 880

denise@sh.no

EDEL KRISTIN NEDREGAARD

Brenneri

(+47) 992 93 311

edel@sh.no

Elin Melnes

Salg

(+47) 23 03 68 20

elin@sh.no

Frank Steen

Salg

(+47) 938 40 993

frank@sh.no

Fredrik Hedin

Lager

(+47) 922 69 828

fredrik@sh.no

Gabriel M. Walters

Teamleader Salg

(+47) 911 78 586

gabe@sh.no

Herman Otterlei

Brenneri

(+47) 926 61 470

herman@sh.no

Inger Dehli

Økonomi

(+47) 950 88 407

inger@sh.no

Fredrik Løland

Lager

(+47) 922 24 550

jan.fredrik@sh.no

John Olav Taylor

Teamleader kundeservice

(47) 922 46 360

john.olav@sh.no

Karine Ørnlund

Økonomi

(+47) 413 18 210

karine@sh.no

Karoline Bryn Bene

Interiørarkitekt

(+47) 918 81 033

karoline@sh.no

Kristian Strømme

Kommunikasjonsrådgiver

(+47) 951 04 739 (Permisjon)

kristian@sh.no

Kristine Stranne

Daglig leder

(+47) 992 95 088

kristine@sh.no

Lene Bengte

Brand manager

(+47) 922 44 449 (Permisjon)

lene@sh.no

Linn Victoria Andersen

Daglig leder konseptbutikk

(+47) 911 27 856

linn@sh.no

Linn Holstad

Grafisk designer

(+47) 906 44 867

linn.holstad@sh.no

Liv Karin Øien

Økonomi

(+47) 452 87 860

liv@sh.no

Maicol Segura

Brenneri

(+47) 922 69 828

maicol@sh.no

Maria Bommo Kvalø

Innkjøpsleder tilbehør og te

(+47) 918 89 446

maria@sh.no

Morten O. Sletten

Innkjøper kaffe

(+47) 942 78 829

morten@sh.no

Ole Jørgen Borg

Salg

(+47) 452 70 771

oj@sh.no

Ragnhild Werenskjold

Markedssjef

(+47) 958 34 114

ragnhild@sh.no

Raymond Eriksen

Lageransvarlig

(+47) 922 97 943

raymond@sh.no

Rene Segura

Brenneri

(+47) 922 69 828

rene@sh.no

Simo Kristidhi

Brenneriansvarlig

(+47) 932 91 553

simo@sh.no

Spyros Chaidousis

Brenneri

(+47) 416 70 212

spyros@sh.no

Steinar Antonsen

Brenneri

steinar@sh.no

Synne Moen Tøften

Grafisk designer

(+47) 908 09 289

synne@sh.no

Thomas Rutz

Lager

(+47) 922 69 301

thomas@sh.no

Tina Ellevold Karlsen

Salg

(+47) 922 36 829

tina@sh.no

Tore Saunes Botnen

Logistikkansvarlig

(+47) 977 01 461

tore@sh.no

Torgrim Woll

Produksjonssjef

(+47) 906 36 023

torgrim@sh.no

Trond Akselsen

Lager

(+47) 922 69 301

trond@sh.no

Willy Hansen

Salg

(+47) 926 99 778

willy@sh.no